2019 |
05/12 to 05/12 | II Urodziny Akademii Badmintona U-9, U-11, U-13, U-15 |
05/11 to 05/11 | II urodziny Akademii Badmintona |
03/24 to 03/24 | Grand Prix U9 U11 U13 U15 |
03/24 to 03/24 | Otwarte Mistrzostwa Puszczykowa - 24.03.2019 |
03/23 to 03/23 | Grand Prix Amatorów + Rodzinny Turniej+ Singiel PRO |
03/16 to 03/16 | Wielkopolska Liga Młodych Talentów 2019 - Jastrowie 16.03.2019 |
03/10 to 03/10 | MAXX PAB 1000 PREMIUM |
03/02 to 03/03 | II edycja Garnizon Cup |
02/02 to 02/02 | Grand Prix Amatorów, Family Cup, Singiel PRO |
01/27 to 01/27 | 27.01.2019 Ganador Cup by Redson |
01/20 to 01/20 | 20.01.2019 BadStrefa by Budokrusz vol 1 Książenice |
01/20 to 01/20 | Badmintomania! Cup 20.01.2019 |
01/19 to 01/19 | OTWARTE MISTRZOSTWA TARNOWA MAŁOPOLSKA OPEN BY REDSON 19.01.2019 r. |
01/17 to 01/19 | 2019.01.17-19 Medyka VICTOR POLISH YOUTH 2019 |
01/13 to 01/13 | Gramy dla WOŚP w Kamionkach |
01/13 to 01/13 | Jubileuszowy Turniej WOŚP - Szczucin 2018 |
01/12 to 01/12 | EKSTRAKLASA IV RUNDA 12.01.2019 Kraków |
01/12 to 01/12 | VI Wielkoorkiestrowy Turniej Badmintona Sianów 2019.01.12 |
01/06 to 01/06 | Noworoczny Turniej Badmintona |
01/05 to 01/05 | 05.01.2019r, IV GP Jezioran |
01/05 to 01/05 | 5.1.2019 Grand Prix Victor Ząbki IV |
2018 |
12/16 to 12/16 | 2018.12.16 Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors Amatorów |
12/16 to 12/16 | 2018.12.16 Warszawa STJ STM Otwarte Grand Prix Mazowsza |
12/15 to 12/16 | 2018.12.15-16 EKSTRAKLASA runda3 SUWAŁKI |
12/15 to 12/16 | 2018.12.15-16 EKSTRAKLASA runda3, Przemyśl |
12/15 to 12/15 | 2018.12.15 Ekstraklasa III runda Warszawa Wesoła |
12/15 to 12/15 | 2018.12.15 Ekstraklasa Runda III Bieruń |
12/15 to 12/15 | 2018.12.15 Mielec 124 FZ Forza Grand Prix |
12/15 to 12/15 | 2018.12.15 Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors Dzieci i Młodzież |
12/15 to 12/15 | Małopolska OPEN BY REDSON 15.12.2018 r. |
12/15 to 12/15 | Stolotka |
12/14 to 12/14 | Finał Wojewódzki IMS - 14.12.2108 Straszęcin |
12/13 to 12/13 | Finał Wojewódzki IDz - 13.12.2018 Straszęcin |
12/09 to 12/09 | 2018.12.09 Mikołajkowy turniej o Puchar Burmistrza Ursynowa ABRM |
12/09 to 12/09 | OMWW - Open, Senior-Puszczykowo 2018 |
12/09 to 12/09 | V Mikołajkowy Turniej w Badmintona |
12/08 to 12/09 | XXIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona Yonex Cup 2018 |
12/08 to 12/08 | 08.12.2108 Żyraków PODKARPACKI CUP 2018 |
12/08 to 12/08 | 2018.12.08 Mikołajkowy Turniej Badmintona (U-9, U-11, U-13) Głubczyce |
12/08 to 12/08 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz Trenerów i Instruktorów |
12/08 to 12/08 | OMWW-Żak, MMł, Mł, JMł-Puszczykowo 2018 |
12/07 to 12/09 | 2018.12.7-9 KMPDM-Białystok |
12/02 to 12/02 | 2018.12.02 BAD STREFA INTRO Turniej Badmintona |
12/02 to 12/02 | 2018.12.02 STJ STJM Warsaw Open Warszawa |
12/02 to 12/02 | Mikołajowy Grand Prix- Family Cup |
12/02 to 12/02 | Otwarte Mistrzostwa Gdyni |
12/01 to 12/01 | 1.12.2018 Grand Prix Victor Ząbki III |
12/01 to 12/01 | Mikołajkowy Turniej dla Dzieci |
12/01 to 12/01 | Otwarte Mistrzostwa Gdyni Dzieci i Młodzieży |
12/01 to 12/01 | RSL & FORZA GRAND PRIX AMATORÓW - grudzień |
12/01 to 12/01 | XVIII Ogólnopolski Turniej Badmintona Deble 100 lat |
11/29 to 11/30 | Półfinał Wojewódzki IMS - 29-30.11.2018 Straszęcin |
11/25 to 11/25 | 2018.11.25 WWL Badminton Yonex Cup 2018 Amatorów |
11/25 to 11/25 | 2018.11.25 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików Młodszych w Badmintonie, Ludwin |
11/25 to 11/25 | Wielkopolska Liga Młodych Talentów - Turniej 5 FINAŁ - Puszczykowo |
11/24 to 11/25 | 2018.11.24-25 Turniej Seniorów WWL Badminton Yonex Cup 2018 |
11/24 to 11/24 | 2018.11.24 Mielec 124 FZ Forza Grand Prix |
11/19 to 11/20 | Półfinał Wojewódzki IDz - 19-20.11.2018 Straszęcin |
11/18 to 11/18 | Badmintomania! Cup 18.11.2018 |
11/17 to 11/17 | 2018.11.17 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - I rzut |
11/17 to 11/17 | 2018.11.17 III Grand Prix Częstochowy z okazji Święta Niepodległości |
11/17 to 11/17 | MAŁOPOLSKA OPEN BY REDSON 17.11.2018 R. |
11/17 to 11/17 | Turniej Urodzinowy Matiego Gry Podwójne Oraz Dzieci |
11/17 to 11/17 | Turniej Urodzinowy Matiego Gry Pojedyńcze |
11/11 to 11/11 | Festiwal Sportów Rakietowych-Akademicki Puchar Polski o Puchar Zarządu Głównego AZS |
11/11 to 11/11 | XVIII Turniej z Okazji Dnia Niepodległości - 11.11.2018 Niepołomice |
11/10 to 11/10 | 10.11.2018r Białystok, PLB |
11/10 to 11/10 | 2018.11.10 Głubczyce Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup (U9, U11, U13, Parabadminton) |
11/10 to 11/10 | II OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA - GRAND PRIX CHRZĄSTOWICE |
11/10 to 11/10 | PODKARPACKI CUP 2018 Żaków i Dzieci - Szczucin 10.11.2018 |
11/10 to 11/10 | Turniej Badmintona z okazji 100-lecie odzyskania niepodległości |
11/09 to 11/09 | 2018.11.09 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Badmintonie, Ludwin |
11/03 to 11/03 | 03-04.11.2018r Warmińskie GP, Jeziorany |
11/03 to 11/03 | 3.11.2018 Grand Prix Victor Ząbki II |
10/28 to 10/28 | 2018.10.28 GANADOR CUP by REDSON |
10/28 to 10/28 | Wielkopolska Liga Młodych Talentów - Turniej 4 Kamionki |
10/27 to 10/27 | 2018.10.27 Mielec 124 FZ Forza Grand Prix |
10/27 to 10/27 | MAŁOPOLSKA OPEN BY REDSON 27.10.2018 R. |
10/27 to 10/27 | XIII Grand Prix Wielkich Jezior Mazurskich |
10/24 to 10/25 | Półfinał Wojewódzki Licealiady - 24-25.10.2018 Straszęcin |
10/21 to 10/21 | 2018.10.21 ABRM Turniej Rodzinny |
10/21 to 10/21 | 2018.10.21 GRAND PRIX PRAGI - DZIECI |
10/21 to 10/21 | 21.10.2018r Białystok, Mistrzostwa woj. podlaskiego |
10/20 to 10/20 | 20.10.2018 Żyraków PODKARPACKI CUP 2018 - Dzieci i Żaków |
10/20 to 10/20 | 2018.10.20 Komprachcice - VI Memoriał Mariana Krasowskiego (U9, U11, Parabadminton) |
10/20 to 10/20 | Baltic Cup - Starogard Gdański 20.10.2018 |
10/20 to 10/20 | Charytatywny Turniej Badmintona Zagraj dla Laury |
10/16 to 12/18 | REDSON Staszowska Liga Powiatowa Dorośli |
10/16 to 12/11 | REDSON Staszowska Liga Powiatowa do lat 16 |
10/13 to 10/14 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Akademicki Puchar Polski |
10/13 to 10/14 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Turniej Amatorów i Seniorów |
10/13 to 10/13 | Badminton Puck Cup |
10/12 to 10/12 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Turniej Dzieci Dzień czwarty - Piątek 12.10.2018 |
10/11 to 10/11 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Turniej Dzieci Dzień trzeci - Cwartek 11.10.2018 |
10/10 to 10/12 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Turniej U13 U15 U17 U19 |
10/10 to 10/10 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Turniej Dzieci Dzień drugi - Środa 10.10.2018 |
10/09 to 10/09 | NARODOWY DZIEŃ BADMINTONA - Turniej Dzieci Dzień pierwszy - Wtorek 9.10.2018 |
10/07 to 10/07 | 7.10.2018 Grand Prix Victor I Ząbki |
10/07 to 10/07 | Grand Prix Victora+Fumily Cup |
10/06 to 10/06 | Grand Prix U9 U11 U13 U15 |
10/06 to 10/06 | III Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego w Badmintona |
09/29 to 09/29 | 29.09.2018r, III GP Jezioran |
09/29 to 09/29 | Garnizon Cup |
09/29 to 09/29 | MAŁOPOLSKA BY REDSON 29.09.2018 r. |
09/23 to 09/23 | WIELKOPOLSKA LIGA MŁODYCH TALENTÓW TURNIEJ 3 23.09.2018 |
09/22 to 09/23 | 2018.09.21-23 U11, U9 IMIELIN VICTOR POLISH YOUTH INTERNATIONAL 2018 |
09/22 to 09/22 | 22.09.2018r Białystok, PLB |
09/22 to 09/22 | Badmintomania! Cup 22.09.2018 |
09/22 to 09/22 | IV Turniej Badminton dla Wszystkich Pabianice |
09/22 to 09/22 | IV Turniej Badminton dla Wszystkich Pabianice |
09/22 to 09/22 | PODKARPACKI CUP 2018 Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych, Żaków i Dzieci - 22.09.2018 Szczucin |
09/15 to 09/16 | 2018.09.15-16 Kędzierzyn-Koźle BENINCA UKS FENIKS CUP 2018 |
09/15 to 09/15 | RSL & FORZA GRAND PRIX AMATORÓW 15_09_2018 |
09/09 to 09/09 | Turniej Badmintona WIELICKI CUP - 09.09.2018 Wieliczka |
09/08 to 09/08 | 2018.09.08 MMM Sianów |
09/08 to 09/08 | XXVIII Mistrzostwa Polski Firm Naftowych, Gazowniczych i Energetycznych o Puchar Prezesa PGNiG SA |
09/01 to 09/01 | PIKNIK BADMINTONA-POZEGNANIE LATA |
07/15 to 07/15 | 2018-07-15 Turniej Badmintona z okazji Dni Jabłonowa Pomorskiego |
06/23 to 06/23 | Nocny Turniej Deblowy |
06/19 to 06/19 | MTA 2018 Żaczki |
06/16 to 06/16 | 2018.06.16 Białystok, XXIV MTA JM |
06/16 to 06/16 | 2018.06.16 Mielec 123 FZ Forza Grand Prix Masters 2018 |
06/16 to 06/16 | VII Miedzynarodowy Festiwal Badmintona w Pabianicach |
06/15 to 06/17 | 2018.06.15-17 Sianów Mistrzostwa Polski Seniorów 2018 |
06/10 to 06/10 | 2018.06.10 Warszawa STJ STM Warsaw Open |
06/10 to 06/10 | 2018.06.10 WWL Badminton Yonex Cup Amatorów 2018 |
06/09 to 06/09 | 2018.06.09 Białystok PLB |
06/09 to 06/09 | 2018.06.09 Victor VIII Mistrzostwa Polski Amatorów w Badmintonie |
06/09 to 06/09 | Mistrzostwa PODKARPACIA w badmintonie - Medyka 09.06.2018 |
06/09 to 06/09 | XII Grand Prix Wielkich Jezior Mazurskich |
06/03 to 06/03 | II Nadarzyński Turniej Badmintona |
06/02 to 06/03 | 2018.06.02-03 STJ, STM Polanów o PUCHAR FIRMY MACED |
06/02 to 06/03 | 2018.06.02-03 Suchedniów GPMM U11 U9 Dzień Dziecka z Badmintonem |
06/02 to 06/03 | II Otwarte Mistrzostwa Słupska |
06/02 to 06/02 | 2018 Mistrzostwa Śląska |
06/02 to 06/02 | III Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego |
06/02 to 06/02 | Wielkopolska Liga Młodych Talentów 2018 |
05/27 to 05/27 | 2018.05.27 BADMASTER KSIĄŻENICE MASTERS |
05/27 to 05/27 | III Edycja Shuttle Time w pomorskim |
05/26 to 05/26 | 2018.05.26 MWLM Zamość |
05/26 to 05/26 | Badmintomania! Cup Runda Finałowa 26.05.2018 |
05/26 to 05/26 | XXII Memoriał Tadeusza Englandera |
05/20 to 05/20 | 2018.05.20 BADMASTER KSIĄŻENICE GRAND PRIX IV |
05/20 to 05/20 | 2018.05.20 OTWARTE GRAND PRIX PRAGI-POŁUDNIE |
05/20 to 05/20 | 2018.05.20 Suchedniów OTJ OTM |
05/20 to 05/20 | VI Mistrzostwa Polski Lekarzy |
05/19 to 05/20 | 2018.05.19-20 STJM, STMM Miastko |
05/19 to 05/19 | 2018.05.19 Mielec 122 FZ Forza Grand Prix |
05/19 to 05/19 | 2018.05.19 VII WWL Badminton Yonex Cup 2017/2018 o Puchar Burmistra Miasta Kobyłka |
05/19 to 05/19 | VII Puchar Medyczny |
05/12 to 05/12 | 2018.05.12 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - Finał |
05/12 to 05/12 | 2018.05.12 Victor Grand Prix Ząbek - turniej zamknięcia sezonu |
05/12 to 05/12 | AMWŁ-wiosna |
05/12 to 05/12 | II Otwarte Mistrzostwa Jaworzna w grach podwójnych |
05/12 to 05/12 | III Otwarte Mistrzostwa Jaworzna Pracowników Oświaty i Samorządowców |
05/12 to 05/12 | OTWARTY TURNIEJ SENIORÓW GRAND PRIX |
05/12 to 05/12 | PKL Grand Prix - Badminton na Szczycie II |
04/21 to 04/22 | 2018.04.21-22 XI Jurajski Turniej Seniorów Częstochowa |
04/21 to 04/21 | 2018.04.21 Mistrzostwa Wojództwa Opolskiego Dz, Ż i MM w Badmintonie i Parabadmintonie Głubczyce |
04/21 to 04/21 | 2018.04.21 Wiosenny turniej badmintona Akademii i Funbad |
04/21 to 04/21 | Grand Prix Akademii Badmintona Krakow |
04/21 to 04/21 | Wielkopolska liga młodych talentów 2018 |
04/20 to 04/22 | AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI - FINAŁ |
04/15 to 04/15 | 2018.04.15 Milenium Open Amatorów |
04/15 to 04/15 | 2018.04.15 Otwarte Grand Prix Mazowsza do lat 13, 11, 9 |
04/14 to 04/15 | 2018.04.14-15 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Zagnańsk |
04/14 to 04/14 | RSL & FORZA GRAND PRIX AMATORÓW |
04/08 to 04/08 | 2018.04.08 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - miksty |
04/08 to 04/08 | 2018.04.08 BADMASTER KSIĄZENICE GRAND PRIX |
04/08 to 04/08 | 2018.04.08_VII WWL Badminton Yonex Cup Amatorów 2017-2018 |
04/07 to 04/08 | VIII Memoriał Pawła Gasza |
04/07 to 04/07 | 2018.04.07 Mielec 121 FZ Forza Grand Prix |
04/07 to 04/07 | 2018.04.07 MMM w Badmintonie Ludwin lubelsko - podlaskie |
04/07 to 04/07 | 2018.04.07 Victor Grand Prix Ząbek |
04/07 to 04/07 | 2018-04-07 Eliminacje OOM i MMM Kujawsko- Pomorskie i Pomorskie, Solec Kujawski |
04/07 to 04/07 | 51 Otwarte Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2018 |
04/07 to 04/07 | XI GPWJM |
04/06 to 04/06 | Turniej Scope Fluidics |
04/03 to 04/03 | 2018.04.03 GP Lubelszczyzny Młodzików, Chełm |
03/25 to 03/25 | Badmintomania! Cup 25.03.2018 |
03/25 to 03/25 | FairPlayce Badminton Cup |
03/24 to 03/25 | Mistrzostwa Małopolski 2018 w badmintonie |
03/24 to 03/24 | 2018.03.24 MWL Młodzików w Badmintonie |
03/24 to 03/24 | Grand Prix Małopolski Open-Krakow |
03/24 to 03/24 | Turniej odwołany |
03/19 to 03/20 | Akademickie Mistrzostwa Polski w Badmintonie - Półfinał B, Opole 18-20.03.2018 |
03/18 to 03/18 | Turniej Badmintona WIELICKI CUP - 18.03.2018 Wieliczka |
03/17 to 03/18 | 2018.03.17-18 Białystok, Krajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej |
03/17 to 03/18 | 2018.03.17-18 Białystok, Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci |
03/17 to 03/18 | 2018.03.17-18 Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice |
03/17 to 03/18 | Akademickie Mistrzostwa Polski - półfinał A |
03/17 to 03/17 | 2018.03.17 Nadarzyński Turniej Badmintona |
03/11 to 03/11 | 2018.03.11 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza II rzut |
03/10 to 03/10 | 2018.03.10 Mielec 120 FZ Forza Grand Prix |
03/10 to 03/10 | I Mistrzostwa o Puchar Stowarzyszenia Przez Sport w Przyszłość w Badmintona |
03/10 to 03/10 | Ogólnopolski Turniej Żaków i dzieci - Straszęcin 10-11.03.2018 |
03/10 to 03/10 | Opolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych w Badmintonie Głubczyce 2018.03.10 |
03/03 to 03/04 | 2018.03.03-04 XIX Yonex Open Forever Young Suchedniów |
03/03 to 03/03 | 2018.03.03 Victor Grand Prix Ząbek |
03/03 to 03/03 | Badminton OLX |
03/03 to 03/03 | Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w Badmintonie by REDSON 2018 |
02/25 to 02/25 | 2018.02.25 BADMASTER KSIĄŻENICE GRAND PRIX |
02/24 to 03/10 | I Liga POZBad 2017_2018 |
02/24 to 02/24 | PKL Grand Prix - Badminton na Szczycie |
02/17 to 02/18 | 20 Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2018 |
02/17 to 02/17 | 2018.02.17 Białystok, PLB |
02/17 to 02/17 | 2018.02.17 Mielec 119 FZ Forza Grand Prix |
02/17 to 02/17 | 2018.02.17 MWJun Łopiennik Górny |
02/11 to 02/11 | 2018.02.11 Victor Grand Prix Ząbek |
02/10 to 02/10 | Badmintomania! Cup 10.02.2018 |
02/03 to 02/04 | IV Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Pleśna - 03-04.02.2018 |
02/03 to 02/03 | Grand Prix Małopolski Open-Krakow |
01/27 to 01/28 | 2018.01.27-28 Sopot Bayjonn Cup 2018 |
01/21 to 01/21 | 2018.01.21 BADMASTER KSIĄŻENICE GRAND PRIX |
01/20 to 01/20 | 2018.01.20 Mielec 118 FZ Forza Grand Prix |
01/14 to 01/14 | IX Otwarty Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Badmintonie |
01/13 to 01/13 | X Grand Prix Wielkich Jezior Mazurskich |
01/06 to 01/06 | 2018.01.06 Victor Grand Prix Ząbek |
2017 |
12/10 to 02/25 | PSG Podkarpacka II Liga Badmintona 2017/2018 |
11/26 to 05/26 | PSG Podkarpacka I Liga Badmintona 2017/2018 |
2015 |
02/21 to 02/21 | 2015.02.21 OTJ, OTM Sianów |
02/21 to 02/21 | 2015.02.21 OTMM Zamość |
02/21 to 02/21 | I Liga 2014_2015 II runda |
02/20 to 02/22 | 2015.02.20-22, GPJ, GPM, Olsztyn k.Częstochowy, II Jurajski Turniej GRAND PRIX |
02/18 to 02/18 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodziezowców w Badmintonie 18.02.2015r |
02/14 to 02/15 | Turniej Seniorów - Sianów 14-15.02.2015 |
02/14 to 02/14 | 2015.02.14 OTM, OTMM Suchedniów |
02/14 to 02/14 | 2015.02.15 OTE Zamość |
02/14 to 02/14 | 2015.02.15 OTM Zamość |
02/07 to 02/07 | 2015.02.07 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Głubczyce |
01/29 to 02/01 | 51. Indywidualne Mistrzostwa Polski |
01/24 to 01/25 | 24-25.01.2015 OTM, OTMM Straszęcin |
01/17 to 01/17 | 17-18.01.2015 OTM Straszęcin |
01/17 to 01/17 | 2015 01 17 OTE, OTJ, OTM, OTMM Ślęza |
01/17 to 01/17 | 2015-01-17,OTE Warazawa Rembertów Grand Prix Victora |
01/10 to 01/11 | Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice 10-11.01.2015 |
01/10 to 01/10 | 2015,01,10 OTJM, OTMM Bieruń |
01/10 to 01/10 | 2015.01.10 Mielec 89 Grand Prix Victora |
01/10 to 01/10 | Ogólnopolski Turniej Juniorów i Juniorów młodszych Suchedniów 10,01,2015 |
01/10 to 01/10 | OTJ_OTM_Zielonka-20150110 |
01/10 to 01/10 | Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków (U-9, U-11) - Głubczyce, 10.01.2015 |
2013 |
10/27 to 05/03 | EKSTRAKLASA |