Tournaments of Polish Badminton Association

DateTournament
2017
09/16 to 09/172017.09.16-17 - STJM, STMM Żyraków
09/16 to 09/162017.09.16 OTE Częstochowa
09/16 to 09/162017.09.16 Turniej Elity w Badmintonie Zamość
09/16 to 09/162017.09.16 Turniej Juniorów młodszych i Młodzików młodszych Suchedniów
09/16 to 09/16Ogólnopolski Turniej Dzieci i Żaków - 16.09.2017 Żyraków
09/09 to 09/102017.09.09-10 STJM, STMM Miastko
09/09 to 09/10OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – ENERGIA SENIORÓW 2017
07/27 to 07/27Mecz AkademiaBadmintona -Hummersknott BC
07/06 to 07/06chmielno turniej deblowy 6.07.2017 r.
06/24 to 06/24II Amatorski Turniej Badmintona Fame Sport Cup Kraków
06/24 to 06/24II TURNIEJ BADMINTONA AMATORÓW o Puchar Burmistrza Radzionkowa
06/24 to 06/24Mistrzostwa Śląska Elity, Juniorów Młodszych i Młodzików
06/17 to 06/182017.06.17-18 BENINCA UKS FENIKS CUP 2017 Kędzierzyn-Koźle
06/15 to 06/182015.06.15-18 IMP Białystok
06/14 to 06/142017.06.14 Finał Grand Prix Lubelszczyzny
06/11 to 06/11Mistrzostwa Podkarpacia w badmintonie - 11.06.2017 Jedlicze
06/10 to 06/1010-11.06.2017 Międzynarodowy Turniej Asów JM 2017
06/10 to 06/102017.06.10 Mielec 113 Grand Prix Victora Masters
06/10 to 06/10VI Międzynarodowy Festiwal Badmintona w Pabianicach
06/09 to 06/112017.06.09-11 Mistrzostwa Polski Seniorów Zielonka 2017
06/09 to 06/092017.06.09 MTA kat.ŻACZKI-Białystok
06/04 to 06/042017.06.04 OTM OTJM Warsaw Open Masters, Warszawa
06/03 to 06/042017.06.03-04 OTJM, OTM, OTMM PREMIUM MACED Polanów
06/03 to 06/042017.06.03-04. OTMm OTŻ,OTD. Dzień Dziecka z Badmintonem Suchedniów
06/03 to 06/03Mistrzostwa Śląska Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych, Mazańcowice 03.06.2017
06/03 to 06/03Puchar Dolnego Śląska - Smolec
06/03 to 06/03Ursynowski Turniej Rodzinny Harcownik 2017
06/03 to 06/03VIII Grand Prix Wielkich Jezior Mazurskich
06/02 to 06/02„23 MTA 2017” Białystok, 2.06.2017r
06/01 to 06/012017.06.01 Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
05/28 to 05/28V Mistrzostwa Polski Lekarzy
05/27 to 05/28Badmintomania! Cup Runda Finałowa 27-28.05.2017
05/27 to 05/2727.05.2017 Białystok, Podlaska Liga Badmintona
05/27 to 05/27Toyota Badminton Słupsk
05/27 to 05/27VI Medyczny Puchar Badmintona
05/26 to 05/28Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
05/24 to 05/242017.05.24 GP Żaków Zamość
05/21 to 05/21BADMINTON U WYBRZEŻA BAŁTYKU Gdańsk 21.05.2017.
05/21 to 05/21XII OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA
05/20 to 05/202017.05.20 DMP Elity I liga grupa południowo - wschodnia, Zamość
05/20 to 05/20AMWŁ-Wiosna
05/20 to 05/20XXI Memoriał Tadeusza Englandera
05/19 to 05/21Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych
05/14 to 05/142017.05.14 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - Finał
05/14 to 05/142017.05.14 Kawasaki Cup, Książenice
05/14 to 05/14Amatorski Turniej Badmintona Fame Sport Cup Kraków
05/14 to 05/14VII Memoriał im. Waldemara Mietiańca w Malborku
05/13 to 05/132017.05.13 Grand Prix Victora Seniorow, Warszawa
05/13 to 05/132017.05.13 Mielec 112 Grand Prix Victora
05/13 to 05/132017.05.13 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów-masters
05/12 to 05/1412-14.05.2017 Suwałki, Mistrzostwa Polski Młodzików Malow
05/10 to 05/102017.05.10 Świętokrzyski Turniej Żaków- Końskie
05/08 to 05/082017.05.08 GPL Młodzików, Łopiennik Górny
05/05 to 05/072017.05.05-07 Yonex GPG JM GPG MM Zielonka
04/30 to 04/302017.04.30 el. OOM w Badmintonie, woj. lubelskie i podlaskie, Zamość
04/30 to 04/302017.04.30 Eliminacje OOM Wielkopolskie- Zachodniopomorskie, Solec Kujawski
04/30 to 04/302017.04.30. XII Krajowy Turniej Amatorów Suchedniów
04/29 to 04/30Akademickie Mistrzostwa Polski w Badmintonie Kraków 28-30.04.2017 r.
04/29 to 04/292017.04.29 Łódzko-Świętokrzyskie eliminacje OOM
04/29 to 04/292017.04.29 MMM i EOOM Imielin
04/29 to 04/2929.04.2017 Białystok, MMM
04/29 to 04/29Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Małopolska-Podkarpacie- 29.04.2017 Szczucin
04/29 to 04/29Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Małopolska-Podkarpackie - 29.04.2017 Szczucin
04/29 to 04/29MMM i EOOM Dolnośląsko-Lubuskie 29-04-2017
04/29 to 04/29Otwarte Mistrzostwa Sycowa w Badmintonie
04/28 to 04/282017.04.28 MMM Przeźmierowo
04/26 to 04/262017.04.26 GPL Żak Łopiennik Górny
04/23 to 04/232017.04.23 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - III rzut
04/23 to 04/23Otwarte Mistrzostwa Myślenic w Badmintonie 2017 - SINGLE
04/22 to 07/01Podkarpacka I Liga Badmintona 2016/2017
04/22 to 04/23I PUCHAR JURY Ogólnopolski Turniej Badmintona Juniorów młodszych i Młodzików młodszych
04/22 to 04/222017.01.22-23 OTJM OTM OTMM ABRM WARSZAWA
04/22 to 04/222017.04.22 Mistrzostwa Województwa Dzieci i Żaków w Badmintonie i Parabadmintonie Głubczyce
04/22 to 04/222017.04.22 MMM, El.OOM Orneta
04/22 to 04/2222-23.04.2017 Suwałki, OTJM U-17, POGODNE SUWAŁKI, OTJMM U-13, MALOW
04/22 to 04/2250 Otwarte Mistrzostwa Polski Kolejarzy w Badmintonie
04/22 to 04/22Arena Ursynów Amatorski Turniej Badmintona Funbad i Akademii Badmintona 22.04.2017 r.
04/22 to 04/22X Jurajski Turniej Seniorów
04/21 to 04/232017.04.21-23 Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców
04/19 to 04/192017.04.19 MWL MM
04/13 to 04/132017.04.13 MWMłodzików Zamość
04/11 to 04/112017.04.11 WT UKS Ludwin
04/09 to 04/092017.04.09 WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
04/09 to 04/09Dolnośląski Cykl Turniejów Badmintona - Turniej 3
04/07 to 04/092017.04.07-09 GPJ GPJM GPM GPMM Grand Prix Polski Katowice
04/05 to 04/052017.04.05 Mistrzostwa Powiatu Skarżyskiego- turniej główny
04/04 to 04/092017.04.4-9 XII MTUKS w Badmintonie Zamość
04/02 to 04/0202.04.17 VICTOR GRAN PRIX AMATORÓW REMBERTÓW
04/02 to 04/022017.04.02 Turniej Otwarcia Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo
04/01 to 04/022017.04.01-02 MPWDMJM, MPWDMMM Głubczyce
04/01 to 04/022017.04.02 OTJM, OTM, OTMM Warsaw Open, Warszawa
04/01 to 04/02VII Memoriał Pawła Gasza
04/01 to 04/012017.04.01 Mielec 111 Grand Prix Victora
04/01 to 04/012017.04.01 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów
04/01 to 04/012017.04.01. OTE, OTJM, OTM Częstochowa
04/01 to 04/01Li Ning Sława Cup 2017 - Otwarty Ogólnopolski Turniej Badmintona
04/01 to 04/01Podkarpacka Liga Badmintona 2017
03/29 to 03/292017.03.29 PGL Młodzików IV runda Łopiennik Górny
03/26 to 03/262017.03.26 Children Yonex Polish Open 2017
03/26 to 03/26I OMLB 2016_ 2017 runda finałowa
03/25 to 03/262017.03,25-26. MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW SŁUŻB MUNDUROWYCH. Sitkówka- Nowiny
03/25 to 03/262017.03.25-26 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Miastko
03/25 to 03/2625-26.03.2017 Białystok OTJM U-17 , OTMM U-13
03/25 to 03/26Badmintomania! Cup 25-26.03.2017
03/25 to 03/26Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego - 25-26.03.2017 Niepołomice
03/25 to 03/252017.03.25 OTJ i OTM
03/24 to 03/252017.03.24-25 Gimnazjada Głubczyce
03/23 to 03/232017.03.23 Wojewódzka Licealiada w Badmintonie, Zamość
03/22 to 03/232017.03.22-23 Igrzyska Młodzieży Szkolnej Głubczyce
03/21 to 03/212017.03.21 GPLŻ i GPLMM Zamość
03/18 to 03/192017.03.18 III Ogólnopolski Turniej Seniorów Badmintona „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ”
03/18 to 03/19Akademickie Mistrzostwa Polski
03/18 to 03/19MPWDM JiM
03/18 to 03/1818-19.03.2017 OTJM U-17, OTMM U-13 Białystok, Turniej Powitanie Wiosny z Badmintonem
03/18 to 03/182017.03.18 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - II rzut
03/18 to 03/182017.03.18 OTJM, OTM, OTMM Suchedniów
03/18 to 03/182017.03.18 WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
03/12 to 03/122017.03.12 II Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w badmintonie
03/11 to 03/12Akademickie Mistrzostwa Polski -półfinał Łódź
03/11 to 03/112017.03.11 Mielec 110 Grand Prix Victora
03/11 to 03/112017.03.11 Opolski Turniej Dzieci i Żaków Głubczyce
03/11 to 03/112017.03.11. OTE, Olsztyn k/Cz-wy
03/11 to 03/112017.03.11-12 OTM,OTMM Żyraków
03/10 to 03/122017.03.10-12 Suwałki, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Młodzików
03/05 to 03/052017.03.05 OTJM OTM Harcownik Warsaw Open
03/05 to 03/052017.03.05 OTMM Suchedniów
03/05 to 03/052017.03.05 Turniej Kawasaki Cup, Książenice
03/04 to 03/05YONEX OPEN FOREVER YOUNG
03/04 to 03/042017.03.04 OTJM Zamość
03/04 to 03/042017.03.04 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów
03/04 to 03/04Mistrzostwa Radzionkowa DEBLI i MIKSTÓW w Badmintonie 2017
03/04 to 03/04Ogólnopolski Turniej Dzieci i Żaków - Straszęcin 04.03.2017
03/03 to 03/032017.03.03 Charytatywny Turniej Badmintona -Kilometry Dobra, Zamość
02/26 to 02/2626.02.17 VICTOR GRAN PRIX AMATORÓW REMBERTÓW
02/26 to 02/26Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w SINGLACH 2016/2017 III RUNDA
02/25 to 02/262017.02.25-26 OTJM, OTMM Bytów
02/25 to 02/252017.02.25 OTE GRAND PRIX VICTORA
02/25 to 02/252017.02.25-26 OTM,OTJ Suwałki
02/25 to 02/2525.02.2017 Białystok, Podlaska Liga Badmintona
02/25 to 02/25II Międzynarodowy Amatorski Turniej Badmintona w Helu
02/25 to 02/25Wojewódzki Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Pleśna - 25.02.2017 Pleśna
02/24 to 02/262017.02.24-26 GPGJ GPGM Grand Prix Gold Juniorów i Młodzików, Suchedniów
02/23 to 02/232017.02.23 GPL Żaków, Łopiennik Górny
02/21 to 02/212017.02.21 GPL MM Chełm
02/19 to 02/192017.02.19 MW Juniorów
02/18 to 02/182017.02.18 Mielec 109 Grand Prix Victora
02/15 to 02/18Puchar Dolnego Śląska
02/15 to 02/15Podkarpacka Liga Badmintona
02/12 to 02/12Otwarty Turniej badmintona Dzieci i Żaków - 12.02.2017 Straszęcin
02/11 to 02/122017.02.11-12 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Miastko
02/11 to 02/12Ogólnopolski Turniej Badmintona Netto Cup 2017
02/11 to 02/112017.02.11 OTJM Zamość
02/10 to 02/102017.02.10 Ludwin, GPL Młodzków w Badmintonie III runda
02/05 to 02/052017.02.05 Ogólnopolski Turniej Juniorów młodszych i Młodzików Suchedniów
02/05 to 02/052017.02.05 VI WWL Badminton Yonex Cup Amatorów 2017
02/04 to 02/042017.02.04 OTE i OTMM Zamość
02/04 to 02/042017.02.04 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów
02/04 to 02/042017.02.04. OTMM Mazańcowice
01/29 to 01/292017.01.29 OTJ i OTMM
01/28 to 01/292017.01.28-29 OTJM, OTM, OTMM Solec Kujawski
01/27 to 01/292017.01.27-29 GPJM, GPMM Głubczyce
01/22 to 01/22Badmintomania! Cup 22.01.2017
01/21 to 01/222017.01.21-22 OTJM, OTM, OTMM Polanów
01/21 to 01/22ECO DLA FIRM Hasta La Vista Cup
01/21 to 01/212017.01.21 Mielec 108 Grand Prix Victora
01/21 to 01/212017.01.21 OTJM i OTM Zamość
01/21 to 01/2121-22.01.2017r Suwałki, OTJM OTMM Pogodne Suwałki, Malow
01/15 to 01/1515.01.17 VICTOR GRAND PRIX AMATORÓW REMBERTÓW
01/14 to 01/152017.01.14 OTJM OTM OTMM ABRM WARSZAWA
01/14 to 01/142017.01.14 Opolski Turniej Dzieci i Żaków (U-9, U-11) oraz Parabadmintona Głubczyce
01/14 to 01/142017.01.14 OTE Grand Prix Victora Warszawa
01/14 to 01/142017.01.14 OTJ i OTMM Zamość
01/14 to 01/142017.01.14 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów
01/14 to 01/142017.01.14. OTJM, OTM Suchedniów
01/14 to 01/14VII Grand Prix Wielkich Jezior Mazurskich
01/08 to 01/082017.01.08 WWL Badminton Yonex CUP Amatorów-cykl turniejów
01/07 to 06/04DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI
01/07 to 01/082017.01.07-08 Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice
01/07 to 01/07OTM,OTMM - 07-08.01.2017 Straszęcin
01/06 to 01/082017.01.6-8 GPGJM GPGMM Grand Prix Gold Carpatia Bad, Przemyśl
2016
12/30 to 12/302016.12.30 OTKMM
12/29 to 12/292016.12.29 OTKM Zamość
12/28 to 12/282016.12.28 OTKJM Zamość
12/27 to 12/272016.12.27 OTKE Zamość
12/18 to 12/182016.12.18_Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors
12/18 to 12/18AMWŁ-Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Badmintonie
12/17 to 12/172016.12.17 Mielec 107 Grand Prix Victora
12/17 to 12/172016.12.17 OTE Jaworzno
12/17 to 12/172016.12.17_Mikołajkowy Turniej Badmintona dla Dzieci i Młodzieży
12/16 to 12/18DMP J i JM; M i MM BIAŁYSTOK
12/11 to 12/112016.12.11 OTJ, OTM Mazańcowice
12/11 to 12/112016.12.11. OTJM, OTMM Suchedniów
12/11 to 12/11Baltic CUP 2016
12/11 to 12/11Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w SINGLACH 2016/2017 II RUNDA
12/10 to 01/15I OMLB 2016_2017
12/10 to 12/11I OMLB 2016_2017
12/10 to 12/11Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Badmintonie 10-11.12.2016r. Przeźmierowo
12/10 to 12/1010-11.12.2016 Białystok OTM, OTMM
12/04 to 12/042016.12.04 OTMM Zamość
12/03 to 12/04XXI Mikołajkowy Turniej Badmintona Seniorów YONEX CUP 03-04.12.2016 r.
12/03 to 12/0303.12.2016 Białystok PLB Finał
12/03 to 12/032016 12 03 Mikołajkowy Turniej Dzieci i Żaków (U9, U11, parabadminton) Głubczyce
12/03 to 12/032016.12.03 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów
12/02 to 12/042016.12.02-04 13 Festiwal Badmintona, Łomianki - Warszawa
11/27 to 11/272016.11.27 Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Młodzików M
11/27 to 11/27XXII Mistrzostwa Bierunia w Badmintonie
11/26 to 11/272016.11.26-27 Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza
11/26 to 11/272016.11.26-27 OT, OTJM, OTMM Sulęcin
11/26 to 11/262016.11.26 Otwarte Mistrzostwa Gdyni w badmintonie
11/26 to 11/262016.11.26-27 OTM, OTMM Bieruń SBL CUP
11/26 to 11/262016.11.26-27 Suwałki OTM,OTJ
11/23 to 11/232016.11.23 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików Łopiennik
11/23 to 11/232016-11-23 Świętokrzyski Turniej Żaków Busko-Zdrój
11/22 to 11/2222.11.2016 Kielecka Liga Szkół Ponadgimnazjalnych I rzut
11/20 to 11/202016.11.20 WWL Badminton Yonex CUP Amatorów
11/20 to 11/20Nocne rozgrywki
11/19 to 11/202016.11.19-20 OTJM,OTM,OTMM Solec Kujawski Puchar Kujaw
11/19 to 11/20Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego
11/19 to 11/1919.11.2016 Białystok, Podlaska Liga Badmintona
11/19 to 11/1919-20.11.2016 OTM,OTMM Żyraków
11/19 to 11/192016.11.19 Grand Prix Victora Seniorów, Warszawa
11/19 to 11/192016.11.19 Mielec 106 Grand Prix Victora
11/19 to 11/192016.11.19-20 Suwałki, I Suwalski Amatorski Turniej Badmintona
11/19 to 11/19Badmintomania! Cup 19.11.2016
11/19 to 11/19Ogólnopolski Turniej Badmintona Deble 100 lat
11/19 to 11/19Ogólnopolski Turniej Badmintona Pracowników Orange Polska SA
11/17 to 11/172016.11.2016r. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym
11/15 to 11/1515.11.2016 Białystok, XX MTA Elity
11/15 to 11/152016.11.15 Wojewódzka Gimnazjada w Badmintonie Drużynowym
11/13 to 11/132016.11.13 Grand Prix Żaków i Młodzików Młodszych II runda
11/13 to 11/13Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska
11/13 to 11/13XVII Turniej z okazji Dnia Niepodległości - 13.11.2016 Niepołomice
11/12 to 11/122016.11.12 Międzynarody Turniej Dzieci i Żaków Mini Silesia Cup Głubczyce
11/12 to 11/122016.11.12 Ogólnopolski Turniej Młodzików Suchedniów
11/12 to 11/122016.11.12. OTE, OTJM Częstochowa
11/12 to 11/12Mistrzostwa Dolnego Śląska - Dzieci i Młodzieży
11/11 to 11/11XXII Ślężański Ogólnopolski Turniej - OTJ, OTJM, OTM, OTMM 11.11.2016
11/08 to 11/112016.11.8-11 Ogólnopolski Turniej UKS - ów w Badmintonie
11/07 to 11/072016.11.07 Rejonowe Igrzyska Młodieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym
11/05 to 11/052016.11.05 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Medyka
11/05 to 11/052016.11.05 OTJM, OTM, OTMM Głubczyce
11/05 to 11/052016.11.05 Turniej Żaków i Dzieci Medyka
11/05 to 11/052016.11.05 Victor Grand Prix Ząbek Amatorów
11/05 to 11/055-6.11.2016 Białystok, XIV Podlaski Turniej Seniorów Yonex Games
11/05 to 11/05Badminton dla wszystkich - turniej amatorski i turniej parabadmintona
10/29 to 10/292016.10.29 OTE i OTM Zamość
10/29 to 10/292016.10.29 OTJM OTMM ABRM WARSZAWA
10/29 to 10/2929.10.2016 Białystokj, Podlaska Liga Badmintona
10/29 to 10/2929-30.10.2016 Suwałki OTM OTJM
10/29 to 10/29VI Mistrzostwa Radzionkowa w Badmintonie
10/28 to 10/302016.10.28-30 GPJ, GPM Kępno
10/26 to 10/262016.10.26 Rejonowa Gimnazjada w Badmintonie Drużynowym
10/22 to 10/232016.10.22-23 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Miastko
10/22 to 10/222016.10.22 Grand Prix Olsztyna Seniorów
10/22 to 10/222016.10.22 OTE,OTJM,0TMM Memoriał Cioska i Kutwina - Suchedniów
10/22 to 10/222016.10.22 OTM Lubliniec
10/15 to 10/15OTE. CZĘSTOCHOWA CUP II
10/14 to 10/162016.10.14-16 GPJM,GPMM,OTJ,OTM MAZOVIA JUNIOR CUP 2016 Zielonka
10/09 to 10/092016.10.09 OTJ, OTJM Harcownik Warsaw Open 1
10/09 to 10/09206.10.09 Victor Grand Prix Amatorów Rembertów
10/08 to 10/09OTJM,OTM,OTMM Ogólnopolski Turniej: Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych
10/08 to 10/09OTM, OTMM. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH W BADMINTONIE
10/08 to 10/0808-09.10.2016 OTM,OTMM Żyraków
10/08 to 10/0808-10-2016 OTE. Grand Prix VICTOR'a Elity
10/08 to 10/082016.10.08 Mielec 105 Grand Prix Victora
10/08 to 10/082016.10.08 OTM o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
10/08 to 10/082016.10.08 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
10/08 to 10/08Amatorski Turniej Badmintona - Lubin 2016
10/08 to 10/08Podlaska Liga Badmintona 08.10.2016
10/01 to 10/022016.10.01-02 OT, OTJM, OTMM Sulęcin
10/01 to 10/02GPGJ, GPGM. GRAND PRIX POLSKI GOLD JUNIORÓW I MŁODZIKÓW
10/01 to 10/012016.10.01 OTJM, OTMM OLSZTYN
10/01 to 10/012016.10.01 WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
10/01 to 10/01OTE, OTM. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ELITY I MŁODZIKA W BADMINTONIE
09/27 to 09/272016.09.27 GPL MM i Żak Chełm
09/25 to 09/252016.09.25 MWLJuniorów
09/24 to 09/252016.09.24-25 OTJ, OTJM, OTM Białystok
09/24 to 09/25Ogólnopolski Turniej Badmintona – ENERGIA SENIORÓW
09/24 to 09/242016.09.24 OTMM Zamość
09/24 to 09/242016.09.24 Podlaska Liga Badmintona
09/24 to 09/24Badmintomania! Cup 24.09.2016
09/24 to 09/24OTJM, OTMM OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH W BADMINTONIE
09/24 to 09/24OTMM, OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW MŁODSZYCH W BADMINTONIE
09/23 to 09/24VARCOLOR Polish Youth International 2016
09/21 to 09/212016.09.21 Grand Prix Lubelszczyzny Młodzików
09/17 to 09/18OTJM, OTM, OTMM. Ogólnopolski Turniej Badmintona „ Puchar Kujaw”
09/17 to 09/172016.09.17 Mielec 104 Grand Prix Victora
09/17 to 09/172016.09.17 OTE Częstochowa
09/17 to 09/17II edycja Turnieju Badmintona Izby Adwokackiej w Warszawie Kometka Cup
09/16 to 09/182016.09.16-18 GPJM, GPMM Puchar Gór Świętokrzyskich, Suchedniów
09/11 to 09/112016.09.11 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzieżowców
09/10 to 09/102016.09.10 Międzynarodowy Turniej J, JM, M, MM SILESIA CUP Głubczyce
09/10 to 09/102016.09.10 Narodowy Turniej Badmintona!!!!
09/10 to 09/10PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
09/03 to 09/042016.09.03-04 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Miastko
09/03 to 09/032016.09.03 Suwałki, OTJ MALOW kat. Junior, OTM POGODNE SUWAŁKI kat. Młodzik
09/03 to 09/03OTMM, OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW MŁODSZYCH W BADMINTONIE
08/19 to 08/192016.08.19 Onko-Olimpiada 2016, Warszawa
08/06 to 08/06Wakacyjny Amatorski Turniej Badmintona Akademii i Funbad 06.08.2016 r.
07/30 to 07/30II Mistrzostwa Polski w Parabadmintonie SS6 - Koronowo 30.07.2016
06/20 to 06/202016.06.20 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci Młodszych w Badmintonie, Ludwin
06/18 to 06/192016.06.18-19 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Miastko
06/18 to 06/1818.06.2016 PLB Choroszcz
06/18 to 06/18BENINCA UKS Feniks Cup 2016 18.06.2016 Kędzierzyn-Koźle
06/18 to 06/18Mistrzostwa Podkarpacia Żaków i Dzieci - 18.06.2016 Medyka
06/18 to 06/18MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY ORAZ TRENERÓW I INSTRUKTORÓW W BADMINTONIE
06/18 to 06/18Mistrzostwa Śląska Elity, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych
06/18 to 06/18Turniej Masters Akademii Badmintona oraz Funbad
06/15 to 06/1752. YONEX IMP Elity
06/15 to 06/152016.06.15 Świętokrzyska Liga Szkół Gimnazjalnych - turniej finałowy Zagnańsk
06/14 to 06/142016.06.14 Świętokrzyska Liga Szkół Podstawowych - turniej finałowy Zagnańsk
06/12 to 06/122016.06.12 Victor Milenium Grand Prix
06/11 to 06/112016.06.11 Mielec Grand Prix Victora Masters 2016
06/11 to 06/11I Turnieju Badmintona Amatorów LABA Radzionków o puchar Burmistrza Radzionkowa
06/11 to 06/11V Międzynarodowy Festiwal Badmintona w Pabianicach
06/10 to 06/122016.06.10-12 IMPJM, Orneta
06/07 to 06/072016.06.07 GPL Żaków w Badmintonie - Zamość.
06/05 to 06/052016.06.05 OTJM OTM Harcownik Warsaw Open Masters
06/04 to 06/052016.06.04-05 IMPS Gdańsk
06/04 to 06/05Finał Ogólnopolski Gimnazjady w badmintonie - 4-5.06.2016 Żyraków
06/04 to 06/042016.06.04 Finał GPL Młodzików Młodszych i Młodzików w Badmintonie - Zamość
06/04 to 06/04Badmintomania! Cup Runda Finałowa 4.06.2016
06/02 to 06/03Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie - 2-3.06.2016 Żyraków
05/29 to 05/29ELIMINACJE DO IMPJM WOJ. WIELKOPOLSKIE I ZACHODNIOPOMORSKIE
05/29 to 05/29Eliminacje OOM Białystok 2016
05/29 to 05/29VI OTAWRTE MISTRZOSTWA KĘPNA DZIECI I MŁODZIEŻY W BADMINTONIE
05/28 to 05/282016.05.28 Łódzko-Świętokrzyskie eliminacje OOM Suchedniów
05/28 to 05/282016.05.28 Lubusko-dolnośląskie eliminacje OOM Ślęza
05/28 to 05/282016.05.28 MMM Sianów
05/28 to 05/282016.05.28 OTJM OTMM WWL Badminton Club
05/28 to 05/282016.05.28 OTMM,OTŻ,OTD Dzień Dziecka z Badmintonem Suchedniów
05/28 to 05/282016.05.28 Solec Kujawski, Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kujawsko- Pomorskiego i Pom
05/28 to 05/28Eliminacje Międzywojewódzkie OOM Mazowieckie Warmińsko Mazurskie
05/28 to 05/28Eliminacje OOM Podkarpacie Małopolska - 28.05.2016 Żyraków
05/28 to 05/28I Międzynarodowy Turniej Dzieci i Żaków
05/28 to 05/28I OMLB 2015_ 2016, III runda
05/28 to 05/28Międzywojewódzkie Eliminacje OOM-województwo opolskie i śląskie
05/28 to 05/28Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych - 28.05.2016 Żyraków
05/22 to 05/222016.05.22 I Liga Badmintona grupa Południowo - Wschodnia Elity
05/21 to 05/212016.05.21 Majowy Turniej Badmintona Akademii i Funbad
05/21 to 05/212016.05.21 Majowy Turniej Badmintona Akademii i Funbad Żaczków i Juniorów
05/21 to 05/212016.05.21 Międzynarodowy Festiwal Badmintona w Zamościu
05/20 to 05/222016.05.20-22 IMPMM Kobierzyce
05/19 to 05/192016.05.19 GPL Żaków - VI runda
05/15 to 05/1515.05.2016 Victor-Millenium Grand Prix Amatorów
05/14 to 05/142016.05.14 Grand Prix Victora Seniorów, Warszawa
05/14 to 05/142016.05.14 Mielec 102 Grand Prix Victora
05/13 to 05/15Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików MALOW
05/08 to 05/08Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - Finał 2016
05/08 to 05/08Turniej o puchar mistrza Calypso Finał 8.05.2016 r.
05/07 to 05/072016.05.07 OTM Zamość
05/07 to 05/072016.05.07 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
05/07 to 05/07Badminton Lexus Cup 2016
05/07 to 05/07DMP Ekstraklasa runda finałowa
05/06 to 05/082016.05.06-08 GPJM, GPMM Bieruń
05/01 to 05/01Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików, 01.05.2016 Jedlicze
04/30 to 05/012016.04.30-05.01 OT, OTJ, OTJM, OTM, OTMM Miastko- OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTKA
04/30 to 04/302016.04.30-05.01 OTJM Białystok MTA 2016
04/30 to 04/30Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Dolnośląsko-Lubuskie 30-04-2016
04/30 to 04/30Ogólnopolski Turniej Elity i Masters „Częstochowa Open”
04/30 to 04/30XI Turniej Badmintona o Puchar Starosty Powiatu Lublinieckiego
04/29 to 04/292015.04.29 Białystok, MTA 2016 Żaczki
04/24 to 04/242016.04.24 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kujawsko- Pomorskiego i Pomorskiego
04/24 to 04/242016.04.24 WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
04/24 to 04/242016-04-24 XI Krajowy Turniej Amatorów Suchedniów
04/23 to 04/24Akademickie Mistrzostwa Polski w Badmintonie 22-24.04.2016 r.
04/23 to 04/232016,04,23 Łódzko-Świętokrzyskie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Piotrków Tryb.
04/23 to 04/232016.04.23 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Maz;W-M
04/23 to 04/232016.04.23 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. opolskie i śląskie Głubczyce
04/23 to 04/232016.04.23 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. Podkarpackie i Małopolskie ,Nowa Dęba
04/23 to 04/232016.04.23 MMM Zamość
04/16 to 04/172016.04.16-17 OTM, OTMM Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych Słupca
04/16 to 04/172016.04.17 OTJM, OTM, OTMM, Bieruń
04/16 to 04/17IX Jurajski Turniej Seniorów
04/16 to 04/17Warsaw Solibad Night 16.04.2016
04/16 to 04/162016.04.16 Mistrzostwa Województwa Opolskiego Dzieci i Żaków w Badmintonie Strzelce Opolskie
04/16 to 04/162016.04.16 Turniej Badmintona Akademii i Funbad
04/16 to 04/162016.04.16 Turniej Badmintona Akademii i Funbad Żaczki i Juniorzy
04/16 to 04/1649 Mistrzostwa Polski Kolejarzy w Badmintonie
04/15 to 04/17YONEX Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców
04/10 to 04/102016.04.10 OTJM, OTMM Warsaw Open, Warszawa
04/10 to 04/102016.04.10 Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U - 15 w Badmintonie
04/10 to 04/10IV Mistrzostwa Polski Lekarzy
04/09 to 04/102016.04.09-10 OTJ, OTJM, OTMM Polanów
04/09 to 04/092016.04.09 Mielec 101 Grand Prix Victora
04/09 to 04/092016.04.09 PLB Choroszcz
04/09 to 04/09Badmintomania! Cup 9.04.2016
04/09 to 04/09V Medyczny Puchar Badmintona
04/09 to 04/09WIELKOPOLSKA LIGA MŁODYCH TALENTÓW
04/08 to 04/102016.04.08-10 GPJ, GPM Suchedniów
04/06 to 04/092016.04.6-10 Międzynarodowy Turniej UKS - ów w Badmintonie
04/03 to 04/03Turniej badmintona o tytuł mistrza Calypso 20.03.2016 r. vol. 2
04/02 to 04/032016.04.02-03 OTM, OTMM Żyraków
04/02 to 04/022016.04.02 OTMM, OTM, OTJM ABRM Warszawa
04/02 to 04/022016.04.02 VI Ogólnopolski Memoriał Seniorów im. Pawła Gasza, Bieruń
04/02 to 04/022016.04.02 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
04/02 to 04/02SŁAWA CUP 2016 - Otwarty Ogólnopolski Turniej Badmintona
03/24 to 03/242016.03.24 GPL Młodzików Młodszych - VI runda
03/22 to 03/222016.03.22 GPL Młodzików runda V, Ludwin
03/20 to 03/202016.03.20 OTMM UKSB MILENIUM WARSZAWA
03/20 to 03/202016.03.20 OTMM Zamość
03/20 to 03/20Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - rzut 2
03/20 to 03/20Turniej badmintona o tytuł mistrza Calypso 20.03.2016 r. vol. 1
03/19 to 03/202016.03.19-20 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Suchedniów
03/19 to 03/202016.03.19-20 MPWDMJ, MPWDMM Głubczyce
03/19 to 03/192016.03.19-20 OTJM Białystok Powitanie Wiosny
03/16 to 03/162016.03.16 Grand Prix Presov
03/14 to 03/142016.03.14 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych w Badmintonie, Ludwin
03/13 to 03/1313.03 2016 Victor Milenium Grand Prix
03/13 to 03/132016.03.13 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Badmintonie
03/12 to 03/132016.03.12-13 KTS Sianów Zdążyć przed lotką
03/12 to 03/132016.03.13 OTJM, OTM, OTMM o Puchar Burmistrza Imelina
03/12 to 03/122016.03.12 OTMM, OTŻ Suchedniów
03/12 to 03/122016.03.12 Mielec 100 Grand Prix Victora
03/12 to 03/122016.03.12 OTE GRAND PRIX VICTOR ’a
03/12 to 03/122016.03.12 OTJM, OTM, Warsaw Open
03/12 to 03/122016.03.12 Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych w Badmintonie, Zamość
03/10 to 03/102016.03.10 Grand Prix Lubelszczyzny w Badmintonie Żaków - V runda, Zamość
03/06 to 03/06Wiosenny Turniej Badmintona Akademii i Funbad 06.03.2016 r.
03/05 to 03/062016.03.05-06 OTJ, OTM, OTMM Sianów
03/05 to 03/062016.03.5-6 MPWDM JM i MM
03/05 to 03/052016.03.05 OTM Zamość
03/05 to 03/052016.03.05 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
03/05 to 03/052016.03.05-06 XVII YONEX OPEN FOREVER YOUNG Suchedniów
03/05 to 03/05Ogólnopolski Turniej Elity I Decathlon Częstochowa Cup
03/01 to 03/012016.03.01 Charytatywny Turniej Badmintona -w ramach akcji Kilometry Dobra
02/28 to 02/282016.02.28 OTMM i JM Zamość
02/28 to 02/282016.02.28 VI WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
02/27 to 02/27Badmintomania! Cup 27.02.2016
02/26 to 02/282016.02.25-28 GPJ, GPM Carpatia Bad
02/20 to 02/212016.02.20-21 OTJ, OTJM Sianów
02/20 to 02/21Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO Cup 2016
02/20 to 02/202016.02.20 OTJM,OTM,OTMM ABRM WARSZAWA
02/20 to 02/202016.02.20 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
02/20 to 02/202016.02.20-21 OTJ, OTM Białystok
02/20 to 02/20Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga - III runda
02/20 to 02/20Opolski Turniej Dzieci i Żaków - Głubczyce, 20.02.2016
02/13 to 02/142016.02.13-14 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Miastko
02/13 to 02/14I OTWARTA MIĘDZYNARODOWA LIGA BADMINTONA 2015_ 2016, II runda
02/13 to 02/132016.02.13 OTJM, OTM, Poczesna
02/13 to 02/132016.02.13 OTMM Zamość
02/07 to 02/072016.02.07 OTE Suchedniów
02/07 to 02/072016.02.07 OTJM i OTMM Zamość
02/06 to 02/072016.02.06-07 OTJM, OTM, OTMM Solec Kujawski
02/06 to 02/062016,02.06 OTJm,OTMM Suchedniów
01/31 to 01/31III BSS 31.01
01/30 to 01/312016.01.30-31 Białystok, DMP Ekstraklasa II runda
01/30 to 01/312016.01.30-31 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Polanów
01/30 to 01/30Drużynowe Mistrzostwa Polski - I liga
01/30 to 01/30Towarzyski Turniej Szóstek Siatkarskich PNH 30.01
01/23 to 01/232016.01.23 GPL Młodzików Młodszych w Badmintonie - Łopienni Górny
01/23 to 01/232016.01.23 OTJ OTM Suwałki TRACK TEC, LITPOL
01/23 to 01/232016.01.23 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Głubczyce
01/23 to 01/232016.01.23 OTJM, OTMM Ślęza
01/19 to 01/192016.01.19 Turniej Badmintona - Pierwszy Krok - Zamość
01/16 to 01/172016.01.16-17 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Miastko
01/16 to 01/172016.01.16-17 OTJ,OTJM,OTM,OTMM Miastko
01/16 to 01/162016.01.16 OTJM Zamość
01/16 to 01/162016.01.16 OTM,OTMM Suchedniów
01/16 to 01/162016.01.16 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
01/16 to 01/162016.01.16 Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków Głubczyce
01/10 to 01/10VICTOR - MILENIUM GRAND PRIX AMATORÓW 10.01.2016
01/09 to 01/1009-10.01.2016 Łódzki Turniej Seniorów LI-NING
01/09 to 01/092016.01.09 Mielec 99 Grand Prix Victora
01/09 to 01/092016.01.09 OTMM Zamość
01/09 to 01/09Grand Prix Victora 09.01.2016
01/08 to 01/102016.01.10-11 GPJM, GPMM Suwałki „TRACK TEC” „Pogodne Suwałki”
01/02 to 01/022016.01.02 V WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
2015
12/29 to 12/292015.12.29 OTMM Zamość
12/28 to 12/282015.12.28 OTE i OTJM Zamość
12/27 to 12/272015.12.27 OTJ i OTM Zamość
12/20 to 12/202015.12.20 OTE i OTJM Zamość
12/20 to 12/20Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors Amatorów
12/19 to 12/202015.12.19-20 DMPJM, DMPMM Głubczyce
12/19 to 12/192015.12.19 PLB Choroszcz
12/19 to 12/192015.12.19 Mielec 98 Grand Prix Victora
12/19 to 12/192015.12.19 Warszawa Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors
12/19 to 12/19Badmintomania! Cup 19.12.2015
12/19 to 12/19MIĘDZYNARODOWY ŚWIĄTECZNY TURNIEJ BADMINTONA
12/19 to 12/19Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors Rodzinny
12/16 to 12/172015.12.16-17 Licealiada woj. podlaskiego
12/12 to 12/132015.12.12-13 DMPJ, DMPM Białystok
12/12 to 12/13Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Badmintonie im. Ryszarda Burgiela 12-13.12.2015r.
12/12 to 12/122015.12.12 OTJM OTMM Suwałki
12/12 to 12/122015.12.12 OTM OTMM Warszawa
12/06 to 12/062015.12.06 OTE,OTJm Scholasteria
12/06 to 12/06Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - rzut 1
12/06 to 12/06OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W BADMINTONIE
12/05 to 12/062015.12.05-06 OMWP_2 2015 Białystok
12/05 to 12/062015.12.05-06 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Miastko
12/05 to 12/06XX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów
12/05 to 12/052015.12.05 OTMM Scholasteria
12/05 to 12/052015.12.05 Amatorski Turniej Rodzinny Badmintona w Zamościu
12/05 to 12/052015.12.05 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie (4)
12/05 to 12/05MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIEŻY W BADMINTONIE
12/04 to 12/042015.12.04 GPL Żaków, Turniej Mikołajkowy - Łopiennik Górny
11/29 to 11/29II BSS 29.11.2015
11/28 to 11/292015.11.27-29 OTJM Warszawa XII Warszwski Otwarty Festiwal Badmintona
11/28 to 11/292015.11.28-29 OTM, OTMM, Solec Kujawski, Ogólnopolski Turniej Badmintona o Bursztynową Rakiete
11/28 to 11/282015.11.28 Mielec 97 Grand Prix Victora
11/28 to 11/282015.11.28 OTJM, OTMM, Bieruń
11/28 to 11/282015.11.28 PLB Choroszcz
11/27 to 11/292015.11.27-29 GPJ, GPM Warszawa XII Warszwski Otwarty Festiwal Badmintona
11/24 to 11/242015.11.24 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodz. - Ludwin
11/22 to 11/222015.11.22 IV WWL Badminton Yonex Cup Amatorów
11/22 to 11/22Towarzyski Turniej Dwójek Siatkarskich PNH 22.11.2015
11/21 to 11/222015.11.21-22 OTJ, OTJM, OTMM Polanów
11/21 to 11/22I OTWARTA MIĘDZYNARODOWA LIGA BADMINTONA 2015_ 2016
11/21 to 11/212015.11.21 OTM, OTMM Suchedniów
11/21 to 11/21Ogólnopolski Turniej Badmintona Deble 100 lat
11/21 to 11/21XXI Ślężański Ogólnopolski Turniej - OTJ, OTJM, OTM, OTMM 21.11.2015
11/17 to 11/172015.11.17 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Zamość
11/15 to 11/152015.11.15 Grand Prix Victora Seniorów, Warszawa
11/15 to 11/152015.11.15 OTE i OTJM Zamość
11/14 to 11/142015.11.14 OTJM OTM OTMM Warszawa
11/14 to 11/142015.11.14-15 OTJ, OTM, OTMM Medyka
11/14 to 11/14Amatorski Turniej Badmintona Racketlon Club 14.11.2015
11/14 to 11/14Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup Dzieci i Żaków (U-9, U-11) - Głubczyce, 14.11.2015
11/12 to 11/142015.11.12-14 Ogólnopolski Turniej UKS - ów w Badmintonie, Grand Prix Yonex, Zamość
11/11 to 11/112015.11.11 GPL Żaków II runda i MM II runda - Zamość
11/09 to 11/102015.11.9-10 Ogólnopolski Turniej UKS - ów w Badmintonie - Grand Prix Yonex, Zamość
11/08 to 11/082015.11.08 Amatorski Turniej Badmintona - Zamość
11/08 to 11/08Amatorski Turniej Rodzinny Zamość, 8 listopada 2015r
11/08 to 11/08Otwarte Mistrzostwa Sycowa w Badmintona
11/07 to 11/082015.11.07-08 OTJ, OTJM, OTMM Miastko
11/07 to 11/072015.11.07 Grand Prix Olsztyna Seniorów
11/07 to 11/072015.11.07 Mistrzostwa Polski AZS w Badmintonie
11/07 to 11/072015.11.07 OTM, OTMM, Mazańcowice
11/07 to 11/072015.11.07 Victor Grand Prix Ząbek w Badmintonie
11/06 to 11/082015.11.06-08 GPJ, GPM Głubczyce
11/04 to 11/042015.11.04 Rejonowe Igrzyska SZS w Badmintonie Drużynowym - Zamość
10/31 to 10/312015.10.31 OTM Zamość
10/24 to 10/25“ECO DLA FIRM” Hasta la Vista Cup 24-25.10.2015
10/23 to 10/252015.10.23-25 GPJM, GPMM Mazovia Junior Cup 2015
10/23 to 10/252015.10.23-25 OTJ, OTM Mazovia Junior Cup 2015
10/18 to 10/18Badminton Super Series I
10/17 to 10/172015.10.17 OTE, OTJM, OTMM, Pszczyna
10/17 to 10/172015.10.17 OTJM, OTMM Memoriał Cioska i Kutwina Suchedniów
10/17 to 10/172015.10.17 OTM Głubczyce
10/17 to 10/172015.10.17-18 OTJ, OTM Białystok
10/17 to 10/17Grand Prix Konstancina
10/11 to 10/11ATB Akademii Badmintona i Funbad 11.10.2015 r.
10/11 to 10/11V Otwarte Mistrzostwa Kępna Seniorów
10/11 to 10/11VICTOR - MILENIUM Grand Prix Amatorów 11.10.2015
10/10 to 10/112015.10.10-11 OTJM, OTM, OTMM Solec Kujawski IV Puchar Kujaw
10/10 to 10/102015.10.10 Mielec 96 Grand Prix Victora
10/10 to 10/10GP VICTOR'a (kat: V)
10/10 to 10/10Janusz Cup 2015
10/10 to 10/10Ogólnopolski Turniej Zaków i Dzieci - 10.10.2015 Straszęcin
10/10 to 10/10V Otwarte Mistrzostwa Kępna Dzieci i Młodzieży w Badmintonie
10/10 to 10/10XX Ślężański Ogólnopolski Turniej - OTJ, OTJM, OTM, OTMM 10-11.10.2015
10/08 to 10/082015.10.08 El MW SZS w Badmintonie
10/06 to 10/062015.10.06 GPL MM Chełm
10/05 to 10/052015.10.05 Międzywojewódzkie Zawody Badmntona - Góra Motyczna
10/04 to 10/042015.10.04 OTJM OTM Warszawa Warsaw Open
10/04 to 10/042015.10.04 OTMM WARSZAWA-WESOŁA
10/03 to 10/052015.10.03-04 OMWP Białystok
10/03 to 10/042015.10.03-04 OTJ, OTJM, OTMM Polanów
10/03 to 10/032015.10.03 OTM Zamość
10/03 to 10/03Victor Grand Prix Ząbek 03-10-2015
10/01 to 10/012015.10.01 Mistrzowstwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Badmintonie - Łopiennik
09/27 to 09/272015.09.27 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Żaków w Badmintonie
09/26 to 09/262015.09.26 OTE Zamość
09/26 to 09/262015.09.26 OTJM Zamość
09/26 to 09/262015.09.26 PLB Choroszcz
09/26 to 09/262016.09.26 Mielec 95 Grand Prix Victora
09/25 to 09/272015.09.25-27 GPJM, GPMM Suchedniów; Puchar Gór Świętokrzyskich
09/20 to 09/202015.09.20 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młod. w Badmintonie
09/19 to 09/202015.09.19-20 OTJ, OTJM, OTM, OTMM Miastko
09/19 to 09/192015.09.19 OTMM OTM Słupca
09/13 to 09/13Zielonka_Turniej rodzinny 2015_09_13
09/12 to 09/122015.09.12 OTM Zamość
09/12 to 09/122015.09.12-13 OTJM, OTMM Suwałki
09/05 to 09/062015.09.05-06 Międzynarodowy Turniej J, JM, M, MM SILESIA CUP - Głubczyce
09/05 to 09/062015.09.05-06 OTM, OTMM Sianów
09/05 to 09/052015.09.05-06 OT Seniorów Konstancin-Jeziorna, Yonex Cup Konstancin
09/04 to 09/06European Universities Badminton Championships 2015
09/01 to 09/03European Universities Badminton Team Championships 2015
08/01 to 08/01II Wakacyjny Turniej Badmintona Arena Ursynów 1.08.2015 r.
07/17 to 07/17Mistrzostwa Polski w Parabadmintonie SS6 - Jabłonowiec 17.07.2015
07/11 to 07/11Wakacyjny Turniej Badmintona Arena Ursynów 11.07.2015 r.
06/28 to 06/28Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Amatorów Badmintona
06/27 to 06/272015.06.27 Mielec Grand Prix Victora Masters 2015 Old Boys
06/21 to 06/21Mistrzostwa Śląska
06/20 to 06/21MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY ORAZ TRENERÓW i INSTRUKTORÓW W BADMINTONIE
06/20 to 06/20Mistrzostwa Śląska Dzieci i Żaków
06/13 to 06/142015.06.13-14 Międzynarodowy Festiwal Badmintona Młodzików
06/13 to 06/132015.06.13 Mielec Grand Prix Victora Masters 2015
06/13 to 06/13Turniej Badmintona BENINCA FENIKS CUP - Kędzierzyn-Koźle 13.06.2015
06/13 to 06/13Victor Grand Prix Ząbek 13.06.2015
06/12 to 06/142015.06.11-14 OOM Białystok
06/08 to 06/092015.06.08-09 Finał Krajowy Gimnazjady Białystok
06/06 to 06/072015.06.06-07 Finał Krajowy Igrzysk Białystok
06/06 to 06/0736 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów, 2015.06.6-7, Katowice
06/01 to 06/012015.06.01 GPL Młodzik Młodszy
05/31 to 05/312015.05.31 Białystok MTA Żaczki
05/31 to 05/31YASS Masters
05/30 to 05/312015.05.30-31 OTJM OTM, OTMM Warszawa
05/30 to 05/302015.05.30 Mielec 93 Grand Prix Victor'a
05/30 to 05/302015.05.30 OTMM Suchedniów Dzień Dziecka
05/30 to 05/302015.05.30 Suchedniów Turniej Żaków i Dzieci
05/30 to 05/302015.05.30-31 OTJM Białystok MTA 2015
05/22 to 05/242015.05.22-24 IMPMM Głubczyce
05/21 to 05/212015.05.21 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U - 8 w Badmintonie - Łęczna
05/16 to 05/172015.05.16-17, GRAND PRIX Victora Seniorów, Warszawa
05/16 to 05/16Victor Grand Prix Ząbek 16.05.2015
05/15 to 05/172015.05.14-17 IMPM Rzeszów
05/12 to 05/122015.05.12 Kilometry Dobra - Charytatywny Turniej Badmintona w SP nr 4 w Zamościu
05/10 to 05/102015.05.10 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Zamościu
05/10 to 05/102015.05.10 OTM, OTMM Suchedniów
05/09 to 05/092015.05.09 MMM Niepołomice
05/09 to 05/092015.05.09-10 OTJ, OTM, OTMM Sianów
05/09 to 05/09EOOM Małopolska-Podkarpackie - Niepołomice 09.05.2015r.
05/05 to 05/0505.05.15 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików Młodszych w Badmintonie w Zamościu
05/01 to 05/02MPWDMJ, MPWDMM
05/01 to 05/012015.05.01-02 OT,OTJ,OTJM,OTM,OTMM Mścice OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
04/26 to 04/262015.04.26 Eliminacje OOM Dąbrowa Górn.
04/26 to 04/26Badminton Lexus Cup
04/26 to 04/26Krajowy Turniej Amatorów Suchedniów 26.04.2015
04/25 to 04/262015.04.25-26 MMM Białystok
04/25 to 04/26Akademickie Mistrzostwa Polski Finał Warszawa 25-26.042015
04/25 to 04/252015.04.25 EOOM Lubelsko-Podlaskie
04/25 to 04/252015.04.25 MMM Głubczyce
04/25 to 04/252015.04.25 MMM Suchedniów
04/25 to 04/252015.04.25 MMM, EOOM Orneta
04/25 to 04/252015.04.25. EOOM oraz MMM Gdańsk.
04/25 to 04/25Ł-Ś Eliminacje OOM Suchedniów 25.04.2015
04/25 to 04/25MMM, EOOM Dolnośląsko-Lubuskie 25-04-2015
04/25 to 04/25MMM; EOOM woj. ZACHODNIO – POMORSKIE I WLKP.
04/25 to 04/25Turniej UCSIR Arena Ursynów 25.04.2015 r.
04/19 to 04/19GRAND PRIX VICTOR'a Amatorów 19.04.
04/19 to 04/19III Mistrzostwa Polski Lekarzy
04/19 to 04/19VIII Yonex Amateur Super Series
04/18 to 04/19Mistrzostwa Polski Pracowników Służb Mundurowych w Badmintonie Sitkówka-Nowiny 2015
04/18 to 04/182015.04.18 Mielec 92 Grand Prix Victor'a
04/18 to 04/182015.04.18 VIII Jurajski Turniej Seniorów
04/18 to 04/18IV Medyczny Puchar Badmintona
04/17 to 04/192015.04.17-19 MMP, IMPJ Białystok
04/12 to 04/122015.04.12 OTJM, OTM, Warszawa, Warsaw Open
04/12 to 04/12I Liga III runda Suwałki, 12.04.2015
04/12 to 04/12Ogólnopolski Turniej Żaków i Dzieci - Straszęcin 12.04.2015
04/11 to 04/112015.04.11 OTJ, OTJM, OTMM Suchedniów
04/11 to 04/112015.04.11 Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci i Żaków - Strzelce Opolskie
04/11 to 04/112015.04.11-12 OTJ, OTM Suwalki
04/11 to 04/11II Mistrzostwa NBP w Badmintonie
04/11 to 04/11Victor Grand Prix Ząbek 11.04.2015
04/10 to 04/105. runda GPL Żaków i Młodzików Młodszych, Chełm 10.04.2015r.
04/07 to 04/072015.04.07 GPL MM w Zamościu
03/30 to 03/302015.03.30 GP Lubelszczyzny Młodzików i Żaków w Badmintonie - Chełm
03/28 to 03/292015.03.27-29 Akademickie Mistrzostwa Polski Półfinał B - Głubczyce
03/28 to 03/29Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS - ów w Badmintonie, Zamość 28 - 29.03.2015r. U -11B, U-11A
03/28 to 03/29Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS - ów w Badmintonie, Zamość 28 - 29.03.2015r. U -11B, U-11A, U-
03/28 to 03/29Ogólnopolski Turniej Seniorów WWL Badminton Yonex Cup Zielonka 28-29.03.2015
03/28 to 03/29WARSAW OPEN U-17/U-15/U-13
03/28 to 03/28Międzynarodowy Turniej w Badmintonie Pabianice 28.03.2015 r.
03/28 to 03/28OTM, OTMM - Ostrów Wlk. 28.03.2015
03/28 to 03/28VII Yonex Amateur Super Series
03/27 to 03/27Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS - ów w Badmintonie, Zamość 27.03.2015r. U-13C
03/26 to 03/26Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS-ów w Badmintonie, Zamość 26.03.2015
03/25 to 03/25Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS - ów w Badmintonie, Zamość, 25 marca 2015r. U-11E i U-13E
03/24 to 03/24Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS - ów w Badmintonie, Zamość 24.03.2015r. U - 8, - U-9
03/24 to 03/24Mistrzostwa Powiatu Skarżyskiego Suchedniów 24.03.2015
03/23 to 03/23Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS U-7B, Zamosc 23.03.2015
03/22 to 03/222015.03.22 OTJ Zamość
03/22 to 03/222015.03.22 OTM Zamość
03/22 to 03/22Warsaw Open by MB Motors AMATORZY 22.03.2015
03/21 to 03/212015.03.21 Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego
03/21 to 03/212015.03.21-22 OTJM, OTM, OTMM Polanów
03/21 to 03/212015.03.21-22 OTJM, OTMM Suwałki Powitanie Wiosny
03/21 to 03/21Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików Młodszych - Jedlicze 21.03.2015r.
03/21 to 03/21Warsaw Open by MB Motors Seniorzy 21.03.2015
03/21 to 03/21Warsaw Open by MB MOTORS 21.03 Dzieci
03/19 to 03/19Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Badmintonie
03/18 to 03/182015.03.18 Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Badmintonie, w Ludwinie
03/14 to 03/15Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO Cup 2015
03/14 to 03/142015.03.14 Mielec 91 Grand Prix Victor'a
03/14 to 03/142015.03.14 OTMM Zamość
03/14 to 03/142015.03.14-15 OTJM, OTM, OTMM Poczesna
03/14 to 03/142015-03-14,OTE Warszawa Rembertów
03/12 to 03/12Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów, GPL Młodzików w Badmintonie. Łopiennik 12 marca 2015r
03/10 to 03/10Mistrzostwa Województwa Młodzików w Badmintonie - 10 marca 2015r
03/07 to 03/072015.03.07 OTJ, OTJM Suchedniów
03/07 to 03/072015.03.07 OTM, OTMM Słupca, Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych
03/07 to 03/072015.03.07 Wojewódzki Turniej Żaków i Dzieci Głubczyce
03/07 to 03/072015.03.07-08 OTM, OTMM Bytów
03/01 to 03/012015.03.01 Amatorski Turniej Badmintona Zamość
03/01 to 03/01Amatorski Turniej Rodzinny Zamość,1 marca 2015r
02/28 to 03/012015.02.28-03.01 MPWDMJM, MPWDMMM Kępno
02/28 to 03/01XVI YONEX OPEN FOREVER YOUNG Suchedniów 28.02-01.03.2015
02/28 to 02/282015.02.28 Mielec 90 Grand Prix Victor'a
02/28 to 02/282015.02.28 OTJ Zamość
02/28 to 02/282015.02.28 OTM Zamość
02/26 to 02/26GPL W Badmintona 26 lutego 2015r Ludwin
02/24 to 02/24Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Żaków w Badmintonie 24.02.2015r
02/13 to 02/152015.02.13-15 GPPJM, GPPMM Kępno
02/07 to 02/072015.02.07-08 OTJM, OTM, OTMM Miastko
02/01 to 02/01OTJM, OTM, 01.02.2015
01/26 to 01/26Licealida 26.01.2015r. - Zamość
01/24 to 01/252015.01.24-25 OTJM,OTM,OTMM Solec Kujawski Ogólnopolski Turniej Badmintona
01/24 to 01/242015.01.24 OTJ Zamość
01/17 to 01/172015.01.17 OTMM,Zamość
01/17 to 01/172015.01.17.OTJMZamość
01/15 to 01/15Wojewódzki Turniej Dzieci. Pierwszy Krok Zamość 15 stycznia 2015
01/10 to 01/10I Liga 2014_2015
01/10 to 01/10OTM i OTMM Miastko, 10-11.01.2015
01/03 to 01/03XIX Ślężański Ogólnopolski Turniej Noworoczny - OTJ, OTJM, OTM, OTMM 3-4.01.2015
2014
12/30 to 12/30Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w Badmintonie, 30 grudnia 2014r
12/29 to 12/29Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych 29.12.2014r
12/28 to 12/28Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej Elity 28.12.2014r
12/27 to 12/27Sylwestrowy Ogólnopolski Turniej Młodzików 27.12.2014
12/21 to 12/21Ogólnopolski Turniej Badmintona Elity Zamość - 21.12.2014
12/20 to 12/21DMP JM MM Suwałki, 20-21.12.2014r
12/14 to 12/14Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza 2014/15 - I rzut
12/14 to 12/14Amatorski Turniej Badmintona Ganador Sport cz. II
12/14 to 12/14OTM i OTJ Sianów 14.12.2014
12/13 to 12/14Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego - Przeźmierowo 2014
12/13 to 12/1388 Grand Prix Victor'a Mielec
12/13 to 12/13Mistrzostwa Dolnego Śląska
12/13 to 12/13Ogólnopolski Turniej Juniorów młodszych i Młodzików młodszych. Suchedniów 13.12.2014
12/11 to 12/12Licealiada finał woj. podlaskiego
12/08 to 12/08Mikołajkowe GPL w Badmintonie, 8 grudnia 2014 Ludwin
12/07 to 12/07III Memoriał im. Edmunda Grucy
12/07 to 12/07Yonex Amateur Super Series 07.12.2014
12/06 to 12/07XIX Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Seniorów - YONEX CUP
12/06 to 12/06OT M i MM Poczesna 06.12.2014
12/05 to 12/07Grand Prix JM MM Suwałki, 5-7.12.2014r
12/01 to 12/02GPL w Badmintona 1 grudnia 2014r. - Chełm
11/30 to 11/30OTJM i MM Bieruń
11/29 to 11/29PLB Choroszcz 29.11.2014r
11/28 to 11/3011 Festiwal Badmintona - Warszawa - 28-30.11.2014
11/23 to 11/23Ogólnopolski Turniej Juniorów w Badmintona w dniu 23 listopada 2014r. w Zamościu
11/23 to 11/23OTM o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
11/22 to 11/23Bursztynowa Rakieta III 2014
11/22 to 11/22OTJM MM Białystok 22-23.11.2014r
11/21 to 11/21Finał Drużynowych MW Lubelskiego w Badmintonie
11/16 to 11/16Yonex Amateur Super Series 16.11.2014
11/15 to 11/16Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych - Warszawa - 2014.11.15-16
11/15 to 11/1587 Grand Prix Victor'a Mielec
11/15 to 11/15Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup Dzieci i Żaków (U-9, U-11) - Głubczyce, 15.11.2014
11/15 to 11/15Ogólnopolski Turniej Juniorów, Młodzików, Młodzików młodszych i Żaków
11/15 to 11/15PLB Suwałki 15.11.2014r
11/09 to 11/09Ogólnopolski Turniej Elity 09.11.2014
11/09 to 11/09Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych 09.11.2014
11/08 to 11/08OT Jm i Mm Lubliniec 08-09.11.2014
11/07 to 11/09Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików - Głubczyce 07-09.11.2014
10/28 to 11/06Mistrzostwa SP nr 4 w Zamościu - jesień 2014r
10/26 to 10/26Yonex Amateur Super Series 26.10.2014
10/25 to 10/25III Mistrzostwa Powiatu Mieleckiego
10/25 to 10/25OTJM, OTM, 25.10.2014
10/24 to 10/26XIV Mazovia Junior Cup 2014, Płońsk, 24-26.10.2014
10/18 to 10/19Mistrzostwa Polski AZS w Badmintonie
10/18 to 10/19Mistrzostwa woj. podlaskiego 2014
10/18 to 10/1886 Grand Prix Victor'a Mielec
10/18 to 10/18Grand Prix Victor'a
10/18 to 10/18III Puchar Kujaw
10/18 to 10/18IV Otwarte Mistrzostwa Kępna Seniorów w Badmintonie
10/18 to 10/18OTM i OTMM Sianów 18-19.10.2014
10/12 to 10/12Ogólnopolski Turniej Badmintona Elity Zamość
10/12 to 10/12Warsaw Open 1, Warszawa, 2014.10.12
10/11 to 10/11II Memoriał Mariana Krasowskiego - Komprachcice, 11.10.2014
10/11 to 10/11OT Jm, M i MM Pszczyna 11-12.10.2014
10/05 to 10/05I Turniej Ganador Sport 2014/2015
10/04 to 10/05Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików, Bieruń 4-5.10.2014
10/04 to 10/04Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych Słupca 04.10.2014
09/27 to 09/27XVIII Ślężański Ogólnoplski Turniej - OTJ, OTM 27.09.2014
09/26 to 09/28Puchar Gór Świętokrzyskich 2014 (5*11), Suchedniów, 26-28.09.2014
09/21 to 09/21Krajowy Turniej Juniorów w Badmintona 21.09.14
09/20 to 09/21Międzynarodowy Festiwal Młodzików w Badmintona
09/20 to 09/20OTJM i OTM i OTMM Miastko, 20-21.09.2014
09/13 to 09/14Międzynarodowy Turniej Silesia Cup (Kat. VII, IX, XI, XII) - Głubczyce, 13-14.09.2014
09/13 to 09/1385 Grand Prix Victora Mielec
09/13 to 09/13OTJM OTMM Białystok, 13-14.09.2014
09/07 to 09/07Mistrzostwa Śląska Elity, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych
09/06 to 09/07OTM i OTMM Polanów 06-07.09.2014
09/06 to 09/06OTJM i MM Bieruń 06.09.14
08/09 to 08/092 Wakacyjny Turniej Badmintona Ganador Sport
07/12 to 07/12Wakacyjny Turniej Badmintona Ganador Sport
06/21 to 06/21Grand Prix Polski - finał
06/20 to 06/22Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
06/15 to 06/15AZZARDO KĘPIŃSKA LIGA BADMINTONA TURNIEJ MASTERS' 2014
06/14 to 06/15Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz Trenerów i Instruktorów - Straszęcin
06/14 to 06/14MMM Dolnośląsko - Lubuskie 2014
06/07 to 06/08XXXV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
06/07 to 06/07„RSL-MTA 2014”, Białystok 6-7.06.2014
06/06 to 06/07Turniej GRAND PRIX - Ropczyce, 6-8.06.2014
06/01 to 06/01II Otwarte Mistrzostwa City Sports 2014
05/31 to 06/01Finał Krajowy Igrzysk Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie Białystok 2014
05/29 to 05/30Finał Krajowy Gimnazjady Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie Białystok 2014
05/23 to 05/25Indywidulane Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych - Głubczyce, 23-25.05.2014
05/16 to 05/18Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików - Kępno, 16-18.05.2014
05/10 to 05/10MMM 2014 - Małopolska -Podkarpacie (Ropczyce)
05/08 to 05/1150. Indywidualne Mistrzostwa Polski
05/03 to 05/03DMP Finał Suwałki, 03.05.2014r
04/27 to 04/27Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (woj. mazowieckie i warmińsko-mazurskie) 27.04.2014, Warszaw
04/26 to 04/27Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintona woj. lubelskie i podlaskie
04/26 to 04/26Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (woj. opolskie i śląskie) - Głubczyce, 2014 04 26
04/26 to 04/26MTA OTJM 2014 Białystok, 26.04.2014r
04/12 to 04/12Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci i Żaków - Strzelce Opolskie 12.04.2014
04/11 to 04/13Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców
04/06 to 04/06Eliminacje : IMPMM; IMPM; IMPJM
04/06 to 04/06III Turniej Młodych Talentów
04/05 to 04/06XVII Ślężański Ogólnoplski Turniej - OTJM, OTM, OTMM
04/05 to 04/05Dolnośląsko - Lubuskie Eliminacje Mistrzostw Polski Młodzków Młodszych, Młodzików, Juniorów Młodszyc
04/05 to 04/05Dolnośląsko-Lubuskie Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Młodzików i Mło
04/05 to 04/05EIMPJM podlasko- lubelskie 2014
04/05 to 04/05EIMPJM,M,MM w Niepołomicach
04/05 to 04/05Eliminacje Mistrzostw Polski OOM, Młodzików i Młodzików Młodszych
04/05 to 04/05Eliminacje MPMł woj. lubelskie i podlaskie
04/05 to 04/05Eliminacje MPMM woj. lubelskie i podlaskie
03/29 to 03/29I Ogólnopolski Turniej Amatorów w Badmintonie MB Motors
03/28 to 03/30Jurajski Turniej Grand Prix
03/28 to 03/28I Międzynarodowy Jurajski Turniej Grand Prix
03/23 to 03/23II Turniej Młodych Talentów
03/15 to 03/15Grand Prix Victora, Warszawa 15.03.2014
03/15 to 03/15IV OTWARTE MISTRZOSTWA KĘPNA DZIECI I MŁODZIEŻY W BADMINTONIE
03/15 to 03/15Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodzików Młodszych - Głubczyce, 15.03.2014
03/08 to 03/08OTJm i OTM Suchedniów 08.03.2014
03/01 to 03/02Warsaw Open OTMM, OTM, OTJM, 2014.03.01-02 Warszawa
03/01 to 03/01OTJ w Straszęcinie
03/01 to 03/01OTMM 140302 Białystok
02/23 to 02/23I Turniej Młodych Talentów
02/22 to 02/23OT Matchpoint Sleza
02/16 to 02/16Otwarty Turniej U19, U17, U15, U13
02/15 to 02/15OTM i OTMM, Suchedniów 15.02.2014
02/08 to 02/09OTJ, OTJM, OTM, OTMM - Głubczyce, 08-09.02.2014
02/08 to 02/08Grand Prix Polski 140209 Suwałki
02/02 to 02/02Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków - Głubczyce, 02.02.2014
02/01 to 02/02OTJiMM w Straszęcinie
01/25 to 01/25OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW (KAT. XI) I JUNIORÓW (KAT. VII) OSTRÓW WIELKOPOLSKI
01/25 to 01/25Turniej City Sports
01/18 to 01/18Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków - Głubczyce, 18.01.2014
01/17 to 01/17Wojewódzki Turniej Dzieci. Pierwszy Krok Zamość 17stycznia2014
01/11 to 01/1122. Finał WOŚP - turniej badmintona Zamość
01/11 to 01/11Grand Prix Victora, Warszawa, 2014.01.11
01/11 to 01/11OTJiJm Suchedniów 2014-01-11
01/11 to 01/11OTM
01/11 to 01/11OTMM
01/10 to 01/10Wojewódzka Licealiada w Badmintona woj. lubelskie
01/04 to 01/05Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Straszęcinie
01/04 to 01/04Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych
2013
12/31 to 12/31Turniej Sylwestrowy Juniorów Młodszych
12/30 to 12/30Turniej Sylwestrowy Młodzików
12/29 to 12/29Turniej Sylwestrowy Młodzika Młodszego
12/28 to 12/281st International Middle-Eastern Europe Badminton U19 Team Championships
12/21 to 12/21OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW (KAT. XI) I JUNIORÓW (KAT. VII) OSTRÓW WIELKOPOLSKI
12/18 to 12/18Licealiada Białystok 131219
12/14 to 12/15Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego - Przeźmierowo
12/14 to 12/14XVI Ślężański Ogólnopolski Turniej - OTMM
12/08 to 12/08Grand Prix Polski
11/29 to 12/0110 Warszawski Festiwal Badmintona, 29.11-1.12.2013
11/23 to 11/24Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych
11/16 to 11/16OTJ, OTM, OTMM - Głubczyce 16.11.2013
11/09 to 11/09Międzynarodowy Turniej Dzieci i Żaków Mini Silesia Cup (U-9, U-11) - Głubczyce, 09.11.2013
11/09 to 11/09OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW I MŁODZIKÓW MŁODSZYCH KAT. XI i XII
10/19 to 10/19III Otwarte Mistrzostwa Kępna Seniorów
10/19 to 10/19OTJ OTM Białystok, 131020
10/13 to 10/13OT Grand Prix Victora, 13.10.2013 Warszawa
10/12 to 10/12OTJ, OTM, OTMM - Głubczyce, 12.10.2013
10/05 to 10/05OT Białystok, 131006
10/05 to 10/05Warsaw Open 2013.10.05
09/27 to 09/29Puchar Gór Świętokrzyskich 2013
09/14 to 09/15OTJ, OTJM, OTM, OTMM Silesia Cup - Głubczyce, 14-15.09.2013
06/15 to 06/15Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych - Głubczyce 15.06.2013
06/14 to 06/1619 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 14-16.06.2013
05/25 to 05/25IV-18 Międzynarodowy Turniej Badmintona, Białystok, 24-25.05.2013
05/24 to 05/26Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych - Ostrów Wlkp. 24-26.05.2013
05/18 to 05/18Międzynarodowy Turniej Asów (KTJM), Białystok, 18-19.05.2013r
05/17 to 05/19Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików - Suchedniów, 2013.05.17-19
05/12 to 05/12SOFTELLO CUP - TURNIEJ AMATORÓW
05/11 to 05/11Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Kat. X) - Głubczyce, 11.05.2013
04/25 to 04/2849. Wima Service Indywidualne Mistrzostwa Polski
04/20 to 04/20WTD, WTŻ - Strzelce Opolskie, 20.04.2013
04/13 to 04/13Eliminacje do IMPM i IMPMM (woj. opolskie i śląskie) Głubczyce, 13.04.2013
04/12 to 04/14Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców
03/16 to 03/16KTE, KTJM, KTMM - Głubczyce, 16.03.2013
03/09 to 03/09KTJ KTMM Białystok, 9-10.03.2013
03/09 to 03/09WTD, WTŻ - Głubczyce, 09.03.2013
03/02 to 03/03Ekstraklasa półfinał Białystok 130303
03/02 to 03/03Ekstraklasa półfinał Suwałki 130303
02/16 to 02/16KTJ, KTJM, KTMM - Głubczyce, 16-17.02.2013
02/02 to 02/02KTJM KTMM Suwałki, 02-03.03.2013
01/12 to 01/12KTE, KTJM, KTMM - Głubczyce, 12.01.2013
2012
12/01 to 12/01KTE, KTJM, KTMM - Głubczyce, 01.12.2012
11/24 to 11/24KTE, KTMM MATCHPOINT CUP - Ślęza, 24.11.2012
11/17 to 11/17KTJM, KTMM - Głubczyce, 17.11.2012
11/10 to 11/11Turniej Niepodległości 2012
10/27 to 10/27KTJ, KTM - Głubczyce, 27.10.2012
10/20 to 10/20KTJ_ KTMM Suwałki, 2012
10/06 to 10/06KTJ, KTJM, KTMM - Głubczyce, 06.10.2013
09/08 to 09/08KTMM, KTJM - Strzelce Opolskie 08.09.2012
03/02 to 03/03TICKET PRO LI-NING GRAND PRIX
2011
02/04 to 02/06Polish National Badminton Championships 2011
2010
01/22 to 01/2421st Polish International Junior Championships
2009
01/16 to 01/1820th RSL Polish Junior International Championships
2008
01/18 to 01/2019th YONEX POLISH INTERNATIONAL JUNIOR CHAMPIONSHIPS
2007
01/18 to 01/2118th Polish International Junior Championships - Victor 2007